Powrót w nieco innym stylu


Ten, kto wraca, jest zawsze kimś innym niż ten, który odszedł.

Leena Krohn, Pelikan. Opowieść z miasta

Trzy lata milczenia. Nie spodziewałam się, że tyle to trwało, a prawdę mówiąc, im dłużej milczałam, tym trudniej było wrócić. A już na pewno nie w tym samym stylu, co niegdyś.

Czas pisania długich recenzji minął bezpowrotnie. Z kilku względów. Mam w sobie jednak wielką, przemożną potrzebę dzielenia się natłokiem myśli, stąd pomysł na to, by mieć ciastko - utrzymać ten blog przy życiu - i zjeść ciastko - czyli mówić o książkach/ filmach/ serialach/ innych fajnych i niefajnych rzeczach bez konieczności pisania. Da się? Da!

Jako olbrzymia fanka podcastów, postanowiłam dołożyć do podcastingu własną cegiełkę i oto powstał podcast W Świecie Słów

Po wklikaniu "W świecie słów" do jakiejkolwiek aplikacji streamingującej podcasty (Spotify, Spreaker, Google Podcasts, Apple Podcasts, Deezer itp.) znajdziecie tam mnie. 

Nie mogę obiecać, że będzie to genialne. Mogę obiecać tylko, że będzie to absolutnie i całkowicie MOJE, i będzie mi bardzo miło, jeśli podążycie ze mną tą nową ścieżką.

Tym samym odżywa zarówno blog (postaram się wrzucać kolejne odcinki z krótkim komentarzem), gdzie będziecie mogli zostawić swój komentarz na tematy poruszone w podcaście, a także fanpage na Facebooku

Wczoraj odbyła się premiera dwóch odcinków - pierwszy to tzw. Introduction, czyli wstęp, wprowadzenie, bo czuję, że muszę rozliczyć się z przeszłością, z Wami - czytelnikami (jesteście tu jeszcze?) i z samą sobą, bo potrzebuję pewnego rodzaju closure. Opowiedziałam też o tym, czym będzie podcast, czego możecie się spodziewać, jakiego rodzaju treści/ opowieści tam znajdziecie i skąd w ogóle pomysł na taką formę ekspresji w sieci. 

Drugi odcinek jest już tematyczny, bardziej konkretny, dotyczący książki "Billy Summers" Stephena Kinga. Po przesłuchaniu drugiego będziecie już mieli ogląd na to, jak będą wyglądały (brzmiały?) te podcasty i będziecie mogli uznać, czy Wam się podoba, czy nie. Mam jednak głęboką nadzieję, że zostaniecie ze mną, klikniecie "subskrybuj", dacie lajka i będziecie dawać mi znać, co o tym wszystkim myślicie. Bo przecież będę gadać do Was i dla Was, choć nie ukrywam, że mi samej sprawia to też ogromną przyjemność. 

Czekam na Wasze opinie. Jeśli nie chcecie tego robić publicznie, możecie do mnie napisać na wswiecieslow@gmail.com. Z pewnością odpiszę na wszystkie maile i może nawet odniosę się do nich lub zacytuję je w podcaście.

To jak? Klikniecie PLAY?Komentarze

  1. No nie wierzę! :D Super sprawa. Uwielbiam podcasty, świetnie się sprawdzają podczas spacerów. Będę słuchać. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zawsze przyjemnie się Ciebie czytało, ale jeszcze przyjemniej się słucha :) W końcu znalazłem dość czasu, by nadrobić zaległe odcinki :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne