O mnie

Urodziłam się w Halloween 1985 roku. Z wykształcenia jestem leśnikiem i, szczęśliwie, pracuję w zawodzie. Zajmuję się podcastingiem oraz redakcją tekstów i mediami społecznościowymi. Obecnie mieszkam w Warszawie wraz z moim ukochanym psem, Mrówką. Prywatnie jestem też wielbicielem literatury i popkultury, bywałam też niespełnionym artystą. Listę moich tekstów znajdziecie tutaj.

Ten blog to jest mój kawałek podłogiNie jestem profesjonalnym recenzentem, tylko czytelnikiem. Moje recenzje NIE są obiektywne. Czasami nie są nawet recenzjami... I wiecie, co? Mam to gdzieś, bo piszę tutaj po to, aby podzielić się wrażeniami z lektury, a te zawsze są subiektywne. Czasami krytykuję, ostro. Czasami - wychwalam pod niebiosa. 
Zaręczam, że w żadnej recenzji nie dopatrzycie się spoilerów. 
Co czytam?
Głównie thrillery, kryminały i horrory. Sporadycznie skubnę coś z fantastyki. Lubię też literaturę faktu. Nie pogardzę "ambitną" literaturą od czasu do czasu, ot, by nieco poszerzyć horyzonty. Ale generalnie skupiam się na tej niezobowiązującej rozrywce, której towarzyszy wzrost adrenaliny i konieczność dedukcji, by poznać mordercę, nim autor go ujawni ;)
Podcast
Podcast "W Świecie Słów" jest niejako ciągiem dalszym rozkminy na temat literatury, filmu, muzyki i całej reszty ciekawych rzeczy tego świata. W pewnym momencie po prostu, po długiej przerwie w blogowaniu, stwierdziłam, że chcę wrócić - ale już nie po to, by pisać, tylko by gadać.
Znajdziecie mnie we wszystkich aplikacjach streamingujących podcasty, tj. na Spotify, Spreakerze, Google Podcasts, Deezer, Apple Podcasts i wielu, wielu innych.
Publikuję dość nieregularnie, więc byłoby mi było, gdybyście zasubskrybowali kanał. 


***

Popularne