Bez długów w nowy rok: Ogłoszenia parafialne


  
#PolskaGrozaDlaWOŚP

Koniec roku to dobry moment na wszelkie fajne inicjatywy. A najważniejszą ze wszystkich jest oczywiście druga już edycja akcji #PolskaGrozaDlaWośp. Poprzedni Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP był dla polskiej grozy pierwszym, ale nie ostatnim. W ramach akcji #PolskaGrozaDlaWOŚP udało nam się uzbierać 1753 zł!!!! Akcja polegała na zbiórce książek polskich autorów literatury grozy i wystawieniu ich na aukcjach Allegro. Zaangażowało się 17 pisarzy oraz wydawnictwa i osoby prywatne.
Całą akcję możecie sobie prześledzić za pośrednictwem strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/154293771594609/?active_tab=discussion. A w tym roku? Strona działa prężnie, a z aukcjami ruszamy lada dzień. Zapraszam do przejrzenia fanpage i obserwowania naszych działań: https://www.facebook.com/polskagrozadlawosp/?ref=bookmarks
Inne fajne rzeczy

Konkurs z "Alvethorem"!
Jako że wielkimi krokami zbliża się premiera drugiego tomu cyklu Magdaleny Kałużyńskiej, zapraszamy na krwawy konkurs z powieścią "Alvethor. Białe miejsce".
Zaprezentujcie pełną grozy fotografię lub grafikę własnego autorstwa, stawiając na komediowy ton, i dodajcie do niej stosowny, wprowadzający w klimat, krótki opis :)
Do rozdania są trzy komplety kalendarzy na rok 2017 wraz z książką Magdaleny Kałużyńskiej.
Konkurs potrwa do północy 1 stycznia :)
Nadchodzi szósta edycja plebiscytu ZŁOTY KOŚCIEJ. Tradycyjnie najlepszych wyłonią odwiedzający Kostnicę.
Wydawcy i autorzy mogą zgłaszać swoich kandydatów w każdej kategorii do 18 stycznia 2017 roku. W każdej kategorii należy zgłosić jedna pozycję – oczywiście taką wydaną w 2016 r.
Zgłoszenia należy przesyłać na adres kostnica1@kostnica.com.pl W TYTULE MAILA PODAJĄC „ ZŁOTY KOŚCIEJ 2016”
Nominacje, które zdobędą najwięcej głosów zostaną wyróżnione tytułem ZŁOTY KOŚCIEJ 2016 i oczywiście jak co roku stosownym certyfikatem (tym razem statuetką) – potwierdzającym przyznanie tytułu.

OSTATNI DZIEŃ PARY 2
31 grudnia ukaże się drugi tom „Ostatniego dnia pary”, antologii fantastycznych opowiadań w konwencji steampunkowej i postapokaliptycznej. To zbiór 17 zwycięskich opowiadań konkursu organizowanego przez fundację Historia Vita oraz 19 tekstów najciekawszych twórców współczesnej polskiej fantastyki, w tym Marcina Podlewskiego, Rafała Dębskiego, Sebastiana Uznańskiego, Marcina Przybyłka i Michała Cholewy. Bogato ilustrowany zbiór będzie dostępny za darmo w formatach elektronicznych na stronie http://www.historiavita.pl/ostatni-dzien-pary

Po bieżące informacje zapraszamy na fanpage: https://www.facebook.com/OstatniDzienPary/Fajne rzeczy? 


Komentarze

Popularne