Nowości ze stajni Horror Masakry
Wreszcie się doczekaliśmy reaktywacji wyśmienicie niszowych wydawnictw spod sztandaru Horror Masakry. Tomek Siwiec, redaktor naczelny, pomysłodawca i właściciel HM, nie spoczywa na laurach. Po kilku miesiącach milczenia powraca z trzema nowymi pozycjami. 
"Robiłem to z żywym trupem" – Karol Mitka

Losy kraju zależą od niego.
On ma to w dupie.
Dosłownie i w przenośni.
Miłość wcale nie ma zapachu landrynek ani kwiatów.
Miłość śmierdzi zgnilizną i mieszka dwa metry pod ziemią.
Czy odważysz się jej otworzyć, gdy stanie pod Twoimi drzwiami?

SEKS! POŻĄDANIE! ZARAZA!

Jeśli masz ochotę się stukać, zrób to teraz, bo po lekturze tej nowelki stosunek już nigdy nie będzie taki sam…

"Bogini z nożem w dłoni" – Marek Grzywacz

Czy Twoja wyobraźnia zawędrowała kiedyś do świata, w którym Twój największy koszmar był największym szczęściem reszty ludzi na Ziemi? Czy mieści ci się w głowie rzeczywistość, w której Twoja bolesna śmierć mogłaby przynieść innym dostatek, szczęście i spokój? Gdzie stałby przed tobą wybór – poddać się woli ogółu czy beznadziejnie walczyć o życie? 

Nadchodzi. Z pełnią księżyca, z jesiennymi deszczami, zbliża się powoli do Twojego bezpiecznego domku na przedmieściach, do Twojej małej oazy. Czy dziś w nocy stanie na Twoim podwórku, czy wślizgnie się cicho do Twojego pokoju? Nikt cię przed nią nie uratuje, bo wszyscy ją kochają... „Bogini z nożem w dłoni” nadchodzi nieubłaganie..."Liturgia Plugastwa" – Tomasz MordumX Siwiec & Karolina Mangusta Kaczkowska

Wyjątkowo krwawa uczta dla wielbicieli odrażającego horroru w wykonaniu mistrzowskiego duetu polskiej literatury ekstremalnej. 
Kontrowersyjna, obrzydliwa, pełna bestialskiej pornografii 
Wyłącznie dla dorosłych czytelników!!!
Komentarze

Popularne