KFASON już za tydzień!


Już 18. października Kraków zostanie stolicą polskiego horroru, a amatorzy gęsiej skórki zjadą się z całej Polski, by móc uczestniczyć w tej najgorętszej, piekielnie groźnej imprezie! Wielkimi krokami zbliża się II edycja KFASONu, czyli Krakowskiego Festiwalu Amatorów Strachu i Niepokoju, któremu patronuję. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i mam nadzieję, że to pierwszy z wielu, wielu edycji festiwalu, na których się zjawię.


Wielka feta dla miłośników grozy rozpocznie się kupą świetnych prelekcji, a zakończy rozdaniem I Nagrody Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego! Pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny horroru... nie może Was zabraknąć! ;) 

GOSCIE KFASONU
ALEKSANDRA ZIELIŃSKA
JOANNA WIDOMSKA
DAWID KAIN
KAZIMIERZ KYRCZ JR
MICHAŁ STONAWSKI 
STEFAN DARDA
KRZYSZTOF "KORSARZ" BILIŃSKI
MICHAŁ GACEK
MICHAŁ JANKOWSKI
SYLWIA BŁACH
MAGDALENA KAŁUŻYŃSKA
MAREK GRZYWACZ
KRZYSZTOF MACIEJEWSKI
ŁUKASZ RADECKI 
ROBERT ZIĘBIŃSKI
WOJCIECH GUNIA
PIOTR ROZMUS
SEBASTIAN SOKOŁOWSKI
ROBERT J. SZMIDT
ANDRZEJ WARDZIAK
ANDRZEJ TUCHOLSKI
DAREK KOCUREK
...i inni!
I ja tam będę - będziecie mnie mogli posłuchać dwukrotnie. Raz podczas prelekcji na temat opowiadań Stephena Kinga, którą poprowadzę w wyśmienitym towarzystwie dwóch przystojniaków - Juliusza Wojciechowicza i Jarka Turowskiego - i drugi raz podczas spotkania autorskiego, które poprowadzę z cudownie groźną Magdaleną Kałużyńską. I potem na after party, rzecz jasna (o ile mnie zaproszą;)). Szalenie się cieszę i nie mogę się doczekać, a tych z Was, którzy kochają polską literaturę grozy, zapraszam baaaardzo serdecznie - będzie się działo!


KFASON odbędzie się w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 12, wejście od ul. Szujskiego).


Organizatorem KFASONu jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie - dziękujemy!

Koordynatorką wydarzenia jest Zły Chochlik Polskiej Grozy, Magda Paluch, której krew, pot i łzy pozwoliły na to, by KFASON powstał.

Pierwsza edycja KFASONu odbyła się 19 października 2013 roku.


Oczywiście na W świecie słów pojawi się relacja z festiwalu. Ci z Was, którzy nie mogą przybyć osobiście, niech wpadają na blog pod koniec października! 


Komentarze

Popularne