Premiera BLACKOUT

Dotąd nakładem wydawnictwa SQN ukazały się dwa pierwsze tomy trylogii "Przegląd Końca Świata", opowiadającej o życiu blogerów w kilkanaście lat po wybuchu epidemii zombizmu. Lata 2030 to czas nieustannych badań krwi, inwigilacji i niekończącego się strachu o własne życie - chociaż zombie już zdążyło spowszednieć, a o świecie, jaki znamy dzisiaj, pozostało tylko wspomnienie. Mira Grant stworzyła trzymające w napięciu i świetnie skonstruowane powieści obsadzone w takiej właśnie rzeczywistości - przy czym novum tej serii jest to, że nie traktują one o zombie, tylko o tych, co przeżyli i dla których wszechobecne żywe trupy są po prostu częścią codzienności.

Przez chwilkę premiera trzeciego tomu trylogii stała pod znakiem zapytania, ale można odetchnąć z ulgą i poprzebierać nóżkami - "Blackout" wyjdzie i to już wkrótce!

Oto informacja prasowa:

Zwieńczenie jednej z najlepszych serii młodzieżowych trafi do księgarń już 27 sierpnia. BLACKOUT Miry Grant to trzeci i ostatni tom przygód niepoprawnych politycznie blogerów zmagających się z machinacjami rządowymi i... zombie. A od dzisiaj, tj. 30 lipca niecierpliwi bądź fani e-czytelnictwa mogą zakupić książkę w wersji elektronicznej. Za wydanie trylogii Przeglądu Końca Świata odpowiada Wydawnictwo SQN.


Zarówno wiernym fanom, jak i nieznającym serii polecamy nowelkę Miry Grant COUNTDOWN, którą Wydawnictwo SQN wypuściło w zeszłym miesiącu. 

Doskonale wprowadza w klimat trylogii, przenosząc czytelnika do okresu, w którym wybuchł kataklizm, odmieniając cały znany świat. UWAGA! Nowelka tylko w formie elektronicznej. Dostępna we wszystkich platformach e-bookowych.

The truth is out there – pamiętne motto z Archiwum X nabiera nowego sensu w trylogii Miry Grant. Blogerzy Przeglądu Końca Świata odkrywają zaskakujące prawdy w pełnym zwrotów akcji finale cyklu - Jerzy Rzymowski, „Nowa Fantastyka”

BLACKOUT. Tylko jedna rzecz jest pewna: zawsze może być jeszcze gorzej

Kiedy w 2014 roku opracowywano lek na raka i skuteczną szczepionkę przeciwko grypie, nikt się nie spodziewał, że świat stanie na skraju zagłady. Po ćwierćwieczu walki o dawny świat, bez strachu o jutro, ludzkość wyszła na prostą. Wtedy też okazało się, że to nie zombie, a sam człowiek jest największym zagrożeniem.
Niespodziewany wybuch epidemii na Florydzie staje się kolejnym kamieniem milowym w spisku stulecia, a ekipa Przeglądu Końca Świata zostaje oskarżona o bioterroryzm. Sytuacja wymaga podziału grupy. Shaun wyrusza zbadać źródło zarazy, natomiast reszta udaje się do legendarnego hakera Małpy po nowe tożsamości. A do tego wszystkiego dochodzi tajemnica Obiektu 7c przetrzymywanego w tajnych laboratoriach CZKC...
Pozostało jeszcze tak wiele do zrobienia, a zegary nieubłaganie odmierzają czas do wielkiego finału. Czy młodym dziennikarzom wystarczy odwagi, żeby stawić czoła szalonym naukowcom, wytworom ich eksperymentów oraz pozbawionym sumienia agencjom rządowym?

Trylogia Przeglądu Końca Świata
BLACKOUT to wstrząsający finał epickiej trylogii o dziennikarzach przyszłości, poszukujących prawdy w warunkach wybitnie niesprzyjających... podczas zombie-apokalipsy.

***
W skład trylogii Przeglądu Końca Świata wchodzą: 

FEED (2012) - kup
DEADLINE (2013) - kup
BLACKOUT (2014) - kup w wersji elektronicznej


Powiem Wam coś... ja właśnie jestem w trakcie czytania :) 

Serdecznie polecam całą trylogię Miry Grant - zombiastyczna, fantastyczna rzecz! ;) 


Powstańcie, póki możecie


Komentarze

Popularne