Grozowieści /kwiecień 2014

Kwiecień-plecień, jak to mówią, poprzeplata - trochę zimy, trochę lata. Podobnie jest na rynku wydawniczym. Sporo ciekawych, kryminalnych zapowiedzi i sporo fajnych, grozowych inicjatyw. 

Konkurs literacki - OPOWIADANIE z DRESZCZYKIEM


Organizator: Okiem na Horror

Konkurs przeznaczony dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu szczecineckiego. Zadaniem jest napisanie opowiadania grozy, horroru, thrillera lub kryminału i wysłanie pracy na adres email: okiem.na.horror@wp.pl podając imię i nazwisko, wiek, adres email i w miarę możliwości nr telefonu. Prace wysyłamy do 4-ego maja. 
Po więcej info wpadajcie na stronę wydarzenia na facebooku -klik!


REWELACYJNE NAGRODY:
tablety
publikacja opowiadania
oraz pakiety książek:
Jurorzy konkursu:
Ja ;) 
Kazimierzy Kyrcz Jr
Michał Stonawski
Łukasz RadeckiHORROR MASAKRA # 3 i Śmieciowisko

Wciąż można zakupić trzeci numer zinu Horror Masakra oraz wyśmienitą nowelkę bizarro autorstwa Karola Mitki, "Śmieciowisko". Szukajcie ich na Allegro lub zamawiajcie za pośrednictwem formularza na stronie www.horrormasakra.pl

KRWAWNIK


Ja już mam! Wciąż możecie kupić tę antologię (wszelkie info tutaj: KLIK), w której znajdziecie opowiadania z POZORNIE MARTWEJ STREFY, między nimi moje! A jeśli nie chcecie kupować, możecie zawalczyć o KRWAWNIK w konkursach na Kostnicy!


FALA KONKURSÓW na 5 urodziny KOSTNICY
Jak podaje Kostnica.com.pl:
Jak wiecie Kostnica dobiła do piątego roku swej oficjalnej egzystencji i związku z naszymi urodzinami przypadającymi na 1 kwietnia ogłosiliśmy rozpoczęcie FALI KONKURSÓW.
Nie jest to żart – przez cały kwiecień będziecie mogli wziąć udział w wielu konkursach z całą górą nagród. Jeżeli chodzi o liczby to w ciągu 30 dni powinniśmy zorganizować około 14 konkursów.
Już teraz trwają konkursy, które można znaleźć tutaj:
Statuetka Demona Ruchu

Na tegorocznym Pyrkonie po raz pierwszy, premierowo pokazano oblicze Demona Ruchu, statuetki, która od października 2014 r. trafiała będzie w ręce najlepszych polskich autorów literatury grozy. 


Autorem statuetki jest Franciszek Zgliński.

Ponadto na fanpage'u Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego pojawiła się wstępna lista powieści i opowiadań, które mają szansę na zdobycie Nagrody za rok 2013. Polubcie fanpage, by być na bieżąco i wspierać tę prestiżową inicjatywę!Wygraj WOJNĘ PŁCIJeszcze do północy możecie walczyć o "Wojnę płci" Paula Seabrighta - konkurs trwa na moim fanpage'u!

Kto nie wie, o co trwa walka, niech szybko czyta moją recenzję tej interesującej książki!DZIEJE SIĘ!!! ;)


Komentarze

Popularne