Achtung, achtung!Sporo z Was na pewno słyszało o ZOMBIEFILII, a ci, którzy jeszcze nic nie wiedzą, niech mykają szybciutko na facebook (klik). 
Jak będziecie chcieli dodać Zombiefilię do biblioteczki "Chcę przeczytać" na Lubimy Czytać (a z pewnością to zrobicie :P) to nie zdziwcie się, jeśli w gronie wyjątkowych autorów napotkacie moje nazwisko. Nie wiem, czy jurorzy pili, jak oceniali prace konkursowe - grunt, że znalazłam się w gronie szczęśliwców, których opowiadania z konkursu przechodzą do antologii. Póki co zostałam uprzedzona, że czeka mnie droga przez mękę, tfu! korektę, ale cel uświęca środki. To naprawdę super uczucie zostać docenionym i opublikowanym w tak zacnym projekcie. Moja mała cegiełka to opowiadanie pt. "Drosera animalia", lekki pastisz kultu zombie i - podejrzewam - najbardziej delikatna historyjka zbioru (patrząc na nazwiska autorów, to z pewnością). Dlatego szykujcie czytniki i drukarki na lipiec - będziecie mieli co czytać!

To by było na tyle, jeśli chodzi o kącik chwalipięty i mizianie ego, raz jeszcze gorąco zachęcam do szerzenia wieści o Zombiefilii, bo warto - pomijając mój skromny w niej udział znalazło się w niej miejsce dla tak znakomitych autorów jakCarlton Mellick III, Dawid Kain, Krzysztof T. Dąbrowski, Magdalena M. Kałużyńska, Aleksandra Zielińska, Grzegorz Gajek, Marcin Rojek, Łukasz Radecki, Michał Stonawski, Marcin Podlewski, Paweł Waśkiewicz, Rafał Christ, Karol Mitka, Maciej Kaźmierczak, Sylwia Błach, Artur Kuchta i Paulina Kuchta. A do tego grona doszli jeszcze laureaci konkursu (Artur Olchowy, Bartosz Orlewski, Robert Rusik, Rafał M. Skrobot i ja). 
Warto? Jasne, że warto!
A kto jeszcze nie jest przekonany niech obejrzy sobie trailer:Niach-niach. 

Komentarze

 1. A nie mówiłam? Jednak znam się na dobrej literaturze;)
  Gratulacje Paulinko - wygrana Ci się w pełni należała!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu masz u mnie największe piwo świata, tak w ogóle :) Ty wiesz :)

   Usuń
 2. Gratulacje! Będę musiała przeczytać, obowiązkowo. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnienia! Ale takie historię, to jednak nie na moje słabe nerwy ;) Więc mimo wszystko za zbiorek podziękuję i być może skusze się jedynie na Twoje opowiadanie :)

  A tak na marginesie, jak masz ochotę wziąć udział w tej zabawie (pewnie już "setki" razy to robiłaś i może Ci się nie chcieć, co oczywiście zrozumiem i uszanuję), to nominowałem Cię ;)
  http://playitoncemoresam.blogspot.com/2013/06/liebster-blog.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację - nie wezmę udziału ;) ale dzięki. Zaraz wpadnę poczytać Twoje odpowiedzi. A moje opowiadanie jest bardzo delikatne, zapewniam :)

   Usuń
  2. "Nie wezmę udziału"...ahh...kobieta zmienną jest ;)

   Usuń
 4. Gratuluję! Muszę obowiązkowo zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uuu... proszę pani... Teraz to nie będzie tylko chęć na przeczytanie, ale wręcz obowiązek, aby dowiedzieć się co też tam ciekawego stworzyłaś :D

  OdpowiedzUsuń
 6. o proszę! Jak się cieszę! :) Gratuluję Ci z całego serduszka. :) Mam nadzieję, że uda mi się dorwać tę antologie by zasmakować m.in. Twojego dzieła. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, gratuluję serdecznie :D Musze ogarnąć od Ciebie jakiś autograf. Za kilka lat może być warty niezłe pieniądze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na plecach Ci się podpisać mogę. Nie będziesz musiał się myć ;)

   Usuń
  2. A czy ja kiedyś deklarowałem, że się myję? :D Po dwóch tygodniach cały brud zjadają robaki :P

   Usuń
 8. Kochana, gratulacje!!! :) Postaram się skombinować i przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie jestem w stanie przekonać się do czytania na ekranie (próbowałem nawet na swoim tablecie), ale w tym wypadku zrobię wyjątek :) Wydrukowanie takiego zbioru przy pomocy domowej drukarki byłoby chyba zbrodnią na portfelu :-P
  Przy okazji gratuluję, a talentu zazdroszczę, nawet nie wiesz jak bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja w punkcie ksero płacę 25 groszy za dwustronne zadrukowanie jednej kartki, plus oprawa 2 zł, więc wychodzi mi taniej niż kupno książki. Za oprawione "Rage" Kinga dałam niecałe 14 zł:)

   Usuń
  2. W sumie nie taki zły pomysł, będę musiał poszukać w okolicy taniego punktu ksero. Dzięki za sugestie :)

   Usuń
  3. Dokładnie, wcale nie wychodzi drogo :) Albo Piotrze zainwestuj w czytnik :) Nie ma zapachu, szelestu ani ciężaru papierowej książki, ale bardzo się przydaje, m.in. w podróży.

   Usuń

 10. Gratuluję!!! Twój talent doceniono!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Jasne, że przeczytam uwielbiam zombi. Wielkie gratki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wielkie gratulacje. :) Z całą pewnością przeczytam (już figuruje na liście na LC xD)! Jestem strasznie ciekawa co tam zmąciłaś. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ogromne gratki ;) chociaż do zombi nie pałam szczególnym uczuciem, to tym razem tak czy siak przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratulacje. Widzę, że ostatnio odnosisz same sukcesy pisarskie. :)) Najpierw opowiadanie rodem ze Stephena Kinga, teraz coś o zombie. Niedługo może jakiś kryminałek napiszesz. ;) Muszę koniecznie przeczytać, jak tylko się ukaże :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Uwaga, uwaga, wielkie gratulacje, rozkręcasz się:)))

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratulacje!! :) Wspaniałe osiągnięcie! Zaczęłaś od opowiadania, to może teraz książka? :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Kasia, Blacque M., Skrzat, Wiki, Agata - dziękuję.
  Wiki - za dużo ich przeczytałam, każdy jeden pomysł wydaje mi się być plagiatem czegoś :) Zaskoczę wszystkich i napiszę romans ;)
  Agata - powoli, powoli, małe kroczki :)

  OdpowiedzUsuń
 18. O! No to serdecznie gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 19. Ucz mnie o Mistrzu :D! Wow, ale niespodziewanka ;P! Serdecznie Ci gratuluję, na pewno wygrałaś zasłużenie :). A teraz to MUSZĘ to przeczytać! I się nawet zastanawiam nad wydrukowaniem ;). Może nie wszystkiego, ale Twojego opowiadania na pewno :*!

  Miłego wieczoru!
  Melon

  PS: Jeszcze raz GRATULUJĘ :)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Skarbie :) Drukuj, drukuj, całość! :)

   Usuń
  2. No za tego "Skarba" to wydrukuję bez żadnego "ale" :*!

   Usuń
 20. Twoje opowiadanie w Zombiefilii? Super! Już nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne